Ana Sayfa

Haber : » MECLİS TOPLANTILARI 3 AY ERTELENDİ     » ALKIŞLAR ZİRAAT TARIMA     » BELEDİYE İŞBAŞINDA     » BAŞKAN ÇAYLI’DAN 14 GÜN ÇAĞRISI     » BELEDİYEMİZDEN KOCA'YA PLAKET     » YENİCE BELEDİYESİ 100 TOP DAĞITACAK     » ÇAYLI GÖREVDE 11 NCİ YILINI DOLDURDU     » İSTİKLAL ŞAİRİ MEHMET AKİF ERSOY ANILDI     » DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR     » ÇIRAPAZARI YAZA HAZIRLANACAK     Ziyaretçi Defteri İletişim
 Piyasa ABD DOLARI: Alış: 6.6903 Satış: 6.7024 EURO: Alış: 7.2279 Satış: 7.2409

Bugün:     Günlerden: Cumartesi    Saat:

yenice belediyesi, e-belediye, e belediye, zeki çaylı, yenice, doğa, turizm

Menü

 • Yenice
 • Yenice Belediyesi
 • Başkanımız
 • Personelimiz
 • Haberler
 • Yönetim
 • Önemli Telefonlar
 • Vefat Edenler
 • Hizmet Dolu 10 Yıl
 • Seyir Terası
 

Belediyeler

 • Karabük Belediyesi
 • Safranbolu Belediyesi
 • Eskipazar Belediyesi
 • Eflani Belediyesi
 • Ovacık Belediyesi
 • Yortan Belediyesi

Valilikler

 • Karabük Valiliği
 • Zonguldak Valiliği

Kaymakamlıklar

 • Safranbolu Kaym.lığı
 • Yenice Kaymakamlığı
 • Eskipazar Kaym.lığı
 • Eflani Kaymakamlığı
 • Ovacık Kaymakamlığı

İstatistikler

 Ziyaretçi: 11191368

Ziyaretçi Defteri

 

..:: Mesaj Gönder ::..

* Ad Soyad :
 Meslek :
Memleket :
* Mail :
Web Site :
* Mesaj :
Güvenlik Kodu :

2533769

* İşaretli Bölümlerin Doldurulması Zorunludur.

 

 » Okay Madak - omadak@cyh.com.tr

 

Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Kandiliniz Mübarek Olsun..

 

Basın/Yayın

Yenice

www.

91.199.73.2

 

 » Okay Madak - omadak@cyh.com.tr

 

Zonguldak Maden Ocağında meydana gelen grizu patlamasıyla hayatını kaybeden işçilerimizin ailelerinin acısını yürekten paylaşıyor, işçilerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum.

 

Basın/Yayın

Yenice

www.

78.169.34.170

 

 » Okay Madak - omadak@cyh.com.tr

 

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dört bir yanı işgal altındaki Anadolu topraklarında kurtuluş mücadelesi başlattığı günün 91.yıldönümünü beraberce kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Milletimiz 19 Mayıs 1919’u kutsal vatan topraklarında hür ve bağımsız olarak yaşamak uğrunda binlerce şehit verilerek yapılan Milli Mücadele ve Ulusal Bağımsızlık Hareketinin başlangıcı olarak kabul etmiştir.Milli Mücadelenin başlangıcı olan bu anlamlı gün; Türk Gençliğine bayram olarak armağan edilmiştir.Gençlik,bir milletin geleceğidir. Gençlere değer veren, onları en iyi şekilde yetiştirerek,kişilikli ve özverili kuşaklar olarak yarınlara hazırlayan milletler,geleceğe güvenle bakabilirler.Nüfusumuzun büyük çoğunluğu genç olan ülkemizin gelişmesi ve kalkınması,gençlerimizin kendilerini yetiştirerek, ülke meselelerine duyarlı olmaktan geçmektedir. Gençlerimizi değerlerini benimsemiş, bilimin üstünlüğünü kabullenen, eleştirel bir düşünme sistemine sahip,üretken, ileri görüşlü,okuyan ve araştıran fertler olarak yetiştirmek hepimize düşen ortak bir görevdir. Gençlerimize düşen en büyük görev ise; bu kutsal vatanı tertemiz bir şekilde gelecek nesillere teslim etmektir.Çünkü bu vatan bizlere emanet edilmiş paha biçilmez bir hazinedir.Bu emaneti bütün güzellikleriyle,milli ve manevi zenginlikleriyle gelecek kuşaklara teslim etmek,tüm gençlerimizin en başta gelen görev ve sorumluluğudur.Bu duygu ve düşüncelerle,Türk ulusunun 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum...

 

Basın/Yayın

Yenice

www.

91.199.73.2

 

 » Aydın Demir - aydin.demir@sekolay.net

 

Başarılı bir web sitesi olmuş, tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim.

 

E-ticaret

İstanbul

http://www.sekolay.net

78.188.34.133

 

 » Erdinç Çanakcı - erdincertan_67@hotmail.com

 

Yenice'yi seviyorum...

 

Maden İşcisi

Yenice

www.

88.242.23.182

 

 » B.Ekmekçi - burhan_782@hotmail.com

 

SAYIN BAŞKANIM.ÇALIŞMALARINIZI MEMNUNİYETLE TAKİP EDİYOR VE TAKDİR EDİYORUM.DAHA İYİYE DAHA GÜZELE.SELAMLAR,İYİ ÇALIŞMALAR.

 

Memur

Yenice

www.

88.230.108.156

 

 » Okay Madak - omadak@cyh.com.tr

 

90 yıl önce bu Kutsal Vatanı ve Meclis’i emanet eden Mustafa Kemal Atatürk’ü, dava arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve rahmetle anıyor, başta onurlu geleceğimiz olan çocuklarımız olmak üzere, aziz milletimizin bayramını kutluyorum..

 

Basın/Yayın

Yenice

www.

91.199.73.2

 

 » Okay Madak - omadak@cyh.com.tr

 

KUTLU DOĞUM HAFTASI: Allah Resûlü'nün doğumu ve yeryüzünü şereflendirmesi insanlığın yeniden dirilişi olarak bilinmektedir. O'nun doğduğu gün bir kutlu bayramdır. İslam dünyası, alemlerin sahibini O'nunla tanıdı. Şükretmeyi O'ndan öğrendi. Yaratan ve yaratılan arasındaki ilişkileri, kul ve Mâbud münasebetlerini O'nun mesajlarıyla duyup anladı. O'nun gelişiyle, alem yeniden şekillendi, insanlığa bir umut oldu. Getirdiği mesaj vesilesiyle, bütün varlığın çehresine nur saçan, insanlığa cennet ve cehennemi tanıtan, ebedî saadet yollarını aydınlatan Allah Resûlü'nün doğumu bütün insanlığın ve kâinatın bayramıdır. Kutlu doğumunun 1439. yıldönümünün, cennet vatanımızın huzur ve mutluluğuna, milletimizin birlik ve beraberliğine, bütün insanlığın hidayetine vesile olmasını diliyorum.   Okay Madak - Ankara

 

Basın-Yayın

Yenice

www.

91.199.73.2

 

 » Okay Madak - omadak@cyh.com.tr

 

Kardemir Karabükspor'a başta Kulüp Başkanı ve Yöneticiler olmak üzere, tüm futbolcuları ve teknik ekibi kutlayarak Süper ligde başarılar dilerim.

 

Basın/Yayın

Yenice

www.

91.199.73.2

 

 » Fatma Kuruluş - satis@telefonsantrali.com.tr

 

WEB SİTENİZİN İÇERİĞİ ÇOK ZENGİN, ŞEHRİNİZ ÇOK İYİ TANITILMIŞ, BAŞARILAR DİLERİM.

 

Teknisyen

Yozgat

www.telefonsantrali.com.tr

85.100.14.23

 

 » Ali Şık - info@hosttasarim.com

 

Yoğun tempoyla çalışmaya başlayan başkanımızı tebrik eder, azminden ödün vermemesini ve Yeniceyi modern şehirler arasına sokmasını canı gönülden dilerim.

 

Bilişim

Yortan

www.karabuklu.com

83.66.169.64

 

 » Çiğdem Apaydın - satis@senaoyetkiliservis.com.tr

 

Gerçekten güzel ve hoş bir site hazırlamışsınız.Emeği geçenlere teşekkür etmek istiyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Saygılar...

 

Muhasebe

Düzce

www.senaoyetkiliservis.com.tr

85.100.14.23

 

 » Yaşar Diken - satis@senaoyetkiliservis.com

 

SAYIN BAŞKANIM,BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM..

 

Öğretmen

Manisa

www.senaoyetkiliservis.com

88.243.150.80

 

 » Cemal Dereli - cdereli78@hotmail.com

 

Bir yabancı Atasözü  "Devamlı çiçeğin yanında bulunan , çiçeğin nasıl büyüdüğünü farkedemez" der. Uzun bir aradan sonra Yenice ' ye geldim. Gördüğüm değişikliklere inanamadım. Başkanımızı ve ekibini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

 

Emekli

Yenice

-

78.162.131.154

 

 » Yavuz Doğan - satis@senaoyetkiliservis.com

 

İLÇEMİZE YAPMIŞ OLDUĞUNUZ KATKILARDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDER,SAYGILARIMI SUNARIM.

 

Öğrenci

İzmir

www.senaoyetkiliservis.com

88.243.150.80

 

 » Alparslan Çavuş - alparslancavus@hotmail.com

 

Mükemmel .

 

Öğretmen

Yenice

www.

85.110.131.55

 

 » Okay Madak - omadak@cyh.com.tr

 

Bütün Kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

 

Basın/ Yayın

Yenice

www.

91.199.73.2

 

 » Savaş Çanakçı - SAVAS.CANAKCI@hotmail.com

 

Yıllar güzelliğine güzellik katmış cennet köşesi şirin Yenice'me..Bugün resimleri işyerimdeki arkadaşlarıma gösteriyorum..Büyük hayranlık uyandırıyor dışarıdan görenlere..Sadece resimlere bakıp cennet olduğunu yorumluyor arkadaşlar..Ama diyorlar sadece ama siz niye burdasınız..Bu cennet yerde yaşamak varken niye burdasınız..Tabi bunun cevabını verirken birazda buruk bir şekilde imkansızlıklar diyebiliyorum..İşte bu imkansızlıklar bizleri bu kadar uzaklara iten..Siz değerli idarecilerimiz ,bir taş üstüne taş koyarken lütfen bundan sonraki zamanlarda olsun gelecekteki torunlarınızı düşünerek hareket edelim..Bu kadar hayranlık uyandıran şirin bir ilçenin bu kadar göç vermesini lütfen engelleyelim..Taşıyla,toprağıyla,yeşilliğiyle,tertemiz mis gibi havasıyla bu cennet köşesinden uzaklaştırmayalım en azından bizden sonra orada yaşamaya çalışanları..Siz değerli Belediye Başkanım Zeki Çaylı,içinizdeki hizmet sevdasını büyük beğeniyle takip etmekteyim..Sizin gibi dürüst ve çalışkan yöneticilere ihtiyacımız var. Saygılarımla..

 

Turizm

Karabük

www.

78.135.35.220

 

 » Yanlız biz forum Ayhan - byayhan@msn.com

 

Teşekkür ederim çok güzel site..

 

webmtasrt

Bitlis

www.yanlizbiz.com

85.101.3.175

 

 » Okay Madak - omadak@cyh.com.tr

 

Türk İdareciler Derneği tarafından başarı ödülüne layık görülen İlçemiz Kaymakamı Mehmet Fatih Çiçekli'yi tebrik ederim.Kaymakam beyi Allah vatanına milletine bağışlasın.Millet de bu vatanın evlatlarına sahip çıksın.Başarılarının devamını dilerim.Gurur duyduk.Başarılı çalışmalarını umarım Vali olarak devam ettirir.

 

Basın/Yayın

Yenice/Karabük

www.

91.199.73.2

 

<< Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 >>

 

   Bu Site Host Tasarım Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri Tarafından Hazırlanmıştır. ......

 

|   Ana Sayfa   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim   |

Yenice Belediyesi Yenice Kaymakamlığı Host Tasarım