Ana Sayfa

Haber : » ÇAYLI : “ BAYRAMDA TEDBİRLERE UYALIM “     » ÖNLEMLER SÜRÜYOR     » İKİZLER DERESİNDE TAHKİMAT ÇALIŞMASI     » ÇAYLI BASIN BAYRAMINI KUTLADI     » ESNAFLARIMIZIN DİKKATİNE !     » KALDIRIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR     » IHLAMUR TERAS TATİLCİLERİN GÖZDESİ OLDU     » FESTİVAL GELECEK YILA ERTELENDİ     » DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR     » BAŞKAN ÇAYLI HESABINI ASKIYA ALDI     Ziyaretçi Defteri İletişim
 Piyasa ABD DOLARI: Alış: 6.9872 Satış: 6.9998 EURO: Alış: 8.2718 Satış: 8.2867

Bugün:     Günlerden: Perşembe    Saat:

yenice belediyesi, e-belediye, e belediye, zeki çaylı, yenice, doğa, turizm

Menü

 • Yenice
 • Yenice Belediyesi
 • Başkanımız
 • Personelimiz
 • Haberler
 • Yönetim
 • Önemli Telefonlar
 • Vefat Edenler
 • Hizmet Dolu 10 Yıl
 • Seyir Terası
 

Belediyeler

 • Karabük Belediyesi
 • Safranbolu Belediyesi
 • Eskipazar Belediyesi
 • Eflani Belediyesi
 • Ovacık Belediyesi
 • Yortan Belediyesi

Valilikler

 • Karabük Valiliği
 • Zonguldak Valiliği

Kaymakamlıklar

 • Safranbolu Kaym.lığı
 • Yenice Kaymakamlığı
 • Eskipazar Kaym.lığı
 • Eflani Kaymakamlığı
 • Ovacık Kaymakamlığı

İstatistikler

 Ziyaretçi: 11650311

Ziyaretçi Defteri

 

..:: Mesaj Gönder ::..

* Ad Soyad :
 Meslek :
Memleket :
* Mail :
Web Site :
* Mesaj :
Güvenlik Kodu :

4229478

* İşaretli Bölümlerin Doldurulması Zorunludur.

 

 » Ahmet Esen - esenahmet@gmail.com

 

Web siteniz ilçenin güzelliğine yakışır şekilde olmuş. Tebrikler.

 

Ziraat Yüksek Mühendisi

Ankara

www.ziraatciyiz.biz

78.166.222.209

 

 » Okay Madak - omadak@cyh.com.tr

 

Her insan geçmişini, mazisini arar. Geçmişte daha güzel günler geçirdiğine inanır ve özlem duyar. Dalıp gittiğinizde maziye oluşan bu özlem, hasret nasıl giderilir bilmiyorum. Gözlerim uzaklara daldıkça içime hafif bir burukluk geliyor. Kalp ritmim hızlanıyor. Adeta kendimden geçiyorum. Güzel köyümün yurdumun, vatanımın her sokağında, her köşe başında bir anının yaşandığı, hevesimi alamadığım yerin hasreti, beni bir daha, bir daha yakıp kavuruyor. Geçmişe dönük çocukluk anılarım aklıma geldiğinde neleri bırakıp gittiğimi, ne güzellikler yaşadığımı, arkama bakıp ta ulaşılması mümkün olmayan o güzel anıları, bir daha yaşayamamak korkusu var ya… İnsanı duygu ve düşünce yönüyle bitiriyor… Bunları düşünüp ömrün bittiğini, siyah saçların ağardığını, bir neslin yavaş yavaş ebedi yurda göçü, yeni bir neslin başlangıcını gibi hissediyorum. Her birimiz, gurbetin acı koynunda hayatımızı devam ettirsek de Atalarımızın dediği gibi “ Tilkinin Dönüp Dolaşacağı Yer Küpçü Dükkânı ” misali dönüp dolaşıp döneceğimiz yer vatanımız yurdumuz olmalı düşüncesiyle oralarda yani gurbette hayatımızı idame etmeli. Böylelikle geçmişi şimdiki zamana uyarlamaya çalışın ki eski anıların kıymetini bilin, anılarınızı yaşatın, paylaşın derdinizi, azaltın kederinizi… Rahatlayın. Rahatlayın. Sevgi ve Özlemle...

 

Basın-Yayın

Yenice

www.

91.199.73.2

 

 » Merve Bulur - merbulut@hotmail.com

 

Sitenizi çok hoş buldum. Emeği geçen herkese çok teşekür ederim. Hergün sitenizi ziyaret ediyorum.

 

Öğrenci

İzmir

www.kimya.net

88.236.20.131

 

 » Samet - samet_ayan05203552@hotmail.com

 

Çok güzel bir yer. Ama malesef gitmeyeli uzun zaman oldu.

 

Kimyager

Bursa

www.ayankimya.com

94.122.173.135

 

 » Adem Çakır - adem_19182@hotmail.com

 

Başkanım çalışmalarınızı ve başarılarınızı tebrik ederim.

 

TCDD

Yenice/Karabük

-

78.170.42.39

 

 » Halil Koymalı - koymali7835@mynet.com

 

SAYIN BAŞKANIM ZEKİ BEY,  30 YILDIR HER SENE YILLIK İZNİMDE MEMLEKETİME GİDERİM. SON SEÇİMLERDEN SONRA HER YIL İLÇEMİZİN DAHA DA GÜZELLEŞTİĞİNİ GÖRÜYORUM. BU ÇALIŞMALARINIZDAN DOLAYI ŞAHSINIZA VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARINIZA TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİRİM. BU ÇALIŞMA ŞEVKİNİZİN HİÇ BİTMEMESİ DİLEĞİYLE RAMAZAN BAYRAMINIZI KUTLARIM. (Bağbaşı'ndan Bekir Koymalı'nın oğlu)

 

Tıbbi Cihaz Teknisyeni

Yenice/Bağbaşı

www.

88.255.159.74

 

 » Okay Madak - omadak@cyh.com.tr

 

Bütün Hemşerilerimin,İslam Aleminin, büyük, küçük herkesin MÜBAREK RAMAZAN BAYRAMINI candan kutlar,daha nice, nice RAMAZAN BAYRAMLARINA ermenizi dilerim. 

 

Basın

Yenice/Bağbaşı

www.

91.199.73.2

 

 » Kerem Özgünen - kozgunen@cu.ed.utr

 

Yenice ormanlarını kuzenim ile birlikte gezdik. Öncelikle "Yenice Ormanları Doğa ve Yürüyüş Parkurları" kitabının hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür etmek isterim. Ayrıca hafta sonu olmasına rağmen Belediyeden Mücahit Bey'e bizimle ilgilendiği için teşekkür etmek isterim. En kısa süre içinde tekrar ziyaret etmek isteriz. İyi çalışmalar...

 

Öğretim Görevlisi

Adana

www.

193.255.193.126

 

 » Cahit toprak - -

 

Web Sayfanızı çok beğeniyorum. Emeği geçenleri kutluyorum. Cahit Toprak -Kdz.Ereğli

 

İşçi

Yenice/Karabük

www.

88.249.13.110

 

 » Okay Madak - omadak@cyh.com.tr

 

Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Kandiliniz Mübarek Olsun..

 

Basın/Yayın

Yenice

www.

91.199.73.2

 

 » Okay Madak - omadak@cyh.com.tr

 

Zonguldak Maden Ocağında meydana gelen grizu patlamasıyla hayatını kaybeden işçilerimizin ailelerinin acısını yürekten paylaşıyor, işçilerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum.

 

Basın/Yayın

Yenice

www.

78.169.34.170

 

 » Okay Madak - omadak@cyh.com.tr

 

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dört bir yanı işgal altındaki Anadolu topraklarında kurtuluş mücadelesi başlattığı günün 91.yıldönümünü beraberce kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Milletimiz 19 Mayıs 1919’u kutsal vatan topraklarında hür ve bağımsız olarak yaşamak uğrunda binlerce şehit verilerek yapılan Milli Mücadele ve Ulusal Bağımsızlık Hareketinin başlangıcı olarak kabul etmiştir.Milli Mücadelenin başlangıcı olan bu anlamlı gün; Türk Gençliğine bayram olarak armağan edilmiştir.Gençlik,bir milletin geleceğidir. Gençlere değer veren, onları en iyi şekilde yetiştirerek,kişilikli ve özverili kuşaklar olarak yarınlara hazırlayan milletler,geleceğe güvenle bakabilirler.Nüfusumuzun büyük çoğunluğu genç olan ülkemizin gelişmesi ve kalkınması,gençlerimizin kendilerini yetiştirerek, ülke meselelerine duyarlı olmaktan geçmektedir. Gençlerimizi değerlerini benimsemiş, bilimin üstünlüğünü kabullenen, eleştirel bir düşünme sistemine sahip,üretken, ileri görüşlü,okuyan ve araştıran fertler olarak yetiştirmek hepimize düşen ortak bir görevdir. Gençlerimize düşen en büyük görev ise; bu kutsal vatanı tertemiz bir şekilde gelecek nesillere teslim etmektir.Çünkü bu vatan bizlere emanet edilmiş paha biçilmez bir hazinedir.Bu emaneti bütün güzellikleriyle,milli ve manevi zenginlikleriyle gelecek kuşaklara teslim etmek,tüm gençlerimizin en başta gelen görev ve sorumluluğudur.Bu duygu ve düşüncelerle,Türk ulusunun 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum...

 

Basın/Yayın

Yenice

www.

91.199.73.2

 

 » Aydın Demir - aydin.demir@sekolay.net

 

Başarılı bir web sitesi olmuş, tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim.

 

E-ticaret

İstanbul

http://www.sekolay.net

78.188.34.133

 

 » Erdinç Çanakcı - erdincertan_67@hotmail.com

 

Yenice'yi seviyorum...

 

Maden İşcisi

Yenice

www.

88.242.23.182

 

 » B.Ekmekçi - burhan_782@hotmail.com

 

SAYIN BAŞKANIM.ÇALIŞMALARINIZI MEMNUNİYETLE TAKİP EDİYOR VE TAKDİR EDİYORUM.DAHA İYİYE DAHA GÜZELE.SELAMLAR,İYİ ÇALIŞMALAR.

 

Memur

Yenice

www.

88.230.108.156

 

 » Okay Madak - omadak@cyh.com.tr

 

90 yıl önce bu Kutsal Vatanı ve Meclis’i emanet eden Mustafa Kemal Atatürk’ü, dava arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve rahmetle anıyor, başta onurlu geleceğimiz olan çocuklarımız olmak üzere, aziz milletimizin bayramını kutluyorum..

 

Basın/Yayın

Yenice

www.

91.199.73.2

 

 » Okay Madak - omadak@cyh.com.tr

 

KUTLU DOĞUM HAFTASI: Allah Resûlü'nün doğumu ve yeryüzünü şereflendirmesi insanlığın yeniden dirilişi olarak bilinmektedir. O'nun doğduğu gün bir kutlu bayramdır. İslam dünyası, alemlerin sahibini O'nunla tanıdı. Şükretmeyi O'ndan öğrendi. Yaratan ve yaratılan arasındaki ilişkileri, kul ve Mâbud münasebetlerini O'nun mesajlarıyla duyup anladı. O'nun gelişiyle, alem yeniden şekillendi, insanlığa bir umut oldu. Getirdiği mesaj vesilesiyle, bütün varlığın çehresine nur saçan, insanlığa cennet ve cehennemi tanıtan, ebedî saadet yollarını aydınlatan Allah Resûlü'nün doğumu bütün insanlığın ve kâinatın bayramıdır. Kutlu doğumunun 1439. yıldönümünün, cennet vatanımızın huzur ve mutluluğuna, milletimizin birlik ve beraberliğine, bütün insanlığın hidayetine vesile olmasını diliyorum.   Okay Madak - Ankara

 

Basın-Yayın

Yenice

www.

91.199.73.2

 

 » Okay Madak - omadak@cyh.com.tr

 

Kardemir Karabükspor'a başta Kulüp Başkanı ve Yöneticiler olmak üzere, tüm futbolcuları ve teknik ekibi kutlayarak Süper ligde başarılar dilerim.

 

Basın/Yayın

Yenice

www.

91.199.73.2

 

 » Fatma Kuruluş - satis@telefonsantrali.com.tr

 

WEB SİTENİZİN İÇERİĞİ ÇOK ZENGİN, ŞEHRİNİZ ÇOK İYİ TANITILMIŞ, BAŞARILAR DİLERİM.

 

Teknisyen

Yozgat

www.telefonsantrali.com.tr

85.100.14.23

 

 » Ali Şık - info@hosttasarim.com

 

Yoğun tempoyla çalışmaya başlayan başkanımızı tebrik eder, azminden ödün vermemesini ve Yeniceyi modern şehirler arasına sokmasını canı gönülden dilerim.

 

Bilişim

Yortan

www.karabuklu.com

83.66.169.64

 

<< Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 >>

 

   Bu Site Host Tasarım Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri Tarafından Hazırlanmıştır. ......

 

|   Ana Sayfa   |   Ziyaretçi Defteri   |   İletişim   |

Yenice Belediyesi Yenice Kaymakamlığı Host Tasarım